Polska

Więcej informacji

Leviat jest światowym liderem w zakresie technologii podnoszenia, łączenia i kotwienia dla sektora budowlanego i przemysłowego.

Wyobrażamy sobie, modelujemy i tworzymy rozwiązania inżynierskie oraz innowacyjne produkty, które umożliwiają bezpieczniejsze, szybsze, mocniejsze i bardziej zrównoważone budownictwo.

+
30

Dostawy do ponad 30 krajów

~
2500

Klienci na całym świecie

>
1
MLN.

Nieruchomości budowane z produktów Leviat rocznie

Witamy

Obecność Leviat w Polsce sięga 1996 roku, kiedy to Halfen Polska rozpoczął swoją działalność. W 2020 roku Ancon i Halfen stały się częścią rodziny Leviat, a ich spuścizna jest nadal obecna w markach produktów, które z dumą oferujemy szerokiemu gronu klientów. 

Jako Leviat, kontynuujemy naszą długą tradycję wspierania Klientów w całym kraju za pomocą innowacyjnych produktów, rozwiązań inżynieryjnych i lokalnego wsparcia klienta. Od systemów zamocowań i połączeń po systemy kotew i cięgien prętowych - nasza bogata oferta produktów oferuje rozwiązania konstrukcyjne dla budownictwa i przemysłu.

gamy produktów

Nasze zaufane gamy produktów, w tym Ancon, Halfen i Plaka, znane są z wysokiej wydajności, jakości i niezawodności.

Te produkty i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne są stosowane w różnych segmentach rynku, od budownictwa mieszkaniowego po infrastrukturę, umożliwiając użytkownikom budowanie lepiej, mocniej, bezpieczniej i szybciej.

Wybrane produkty

Marki produktów Ancon i Halfen, które znasz i którym ufasz, stanowią integralną część kompleksowego portfolio Marek i produktów Leviat.

Projektujemy, konstruujemy i produkujemy produkty i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które pomagają przekształcić wizje architektoniczne w rzeczywistość i umożliwiają naszym partnerom handlowym budowanie lepiej, bezpieczniej, mocniej i szybciej.

Leviat wykorzystuje swoją wiedzę techniczną, aby opracować najbardziej efektywne i wysokowydajne komponenty w projektach budowlanych.

Należą do nich wymagające architektonicznie projekty wysokościowe, duże projekty infrastrukturalne, takie jak mosty i tunele oraz stadiony.

Projekty referencyjne

Nasza szeroka gama produktów została wykorzystana w wielu różnych projektach, osiągając imponujące rezultaty. Wymienione poniżej referencje to tylko wybrane z tych projektów. 

Leviat wykorzystuje swoją wiedzę techniczną, aby opracować najbardziej efektywne i wysokowydajne komponenty w projektach budowlanych. Należą do nich wymagające architektonicznie projekty wysokościowe, duże projekty infrastrukturalne, takie jak mosty i tunele oraz stadiony.

Kontakt

Leviat

Ul. Obornicka 287
60-691 Poznań
Poland

T: +48 (0) 61 622 14 14